PL-CZ PROJEKT

Select the language:

Zapraszamy na "Spacer majowy"

Serdecznie zapraszamy do udziału w „Spacerze majowym”, który w tym roku odbędzie się 10 maja. Startujemy o godzinie 9:00 z Centrum Informacyjnego KPN w Karpaczu, skąd ruszamy na ścieżkę edukacyjną „Dolina Wilczego Potoku”. Powrót do CI KPN planowany jest na godzinę 12:00.

 „Spacery wiosenne” to coroczna, odbywająca się w Saksonii akcja organizowana pod patronatem Saksońskiego Ministerstwa Środowiska i Rolnictwa, Saksońskiej Fundacji Przyroda i Środowisko oraz sieci „Netzwerk Umweltbildung Sachsen”. Pod hasłem spacerów urządzany jest cykl wycieczek edukacyjnych do najpiękniejszych i najcenniejszych pod względem przyrodniczym zakątków Saksonii. W 2006 roku tradycja podobnych spacerów przekroczyła granice Saksonii, stając się od tego czasu międzynarodowym, niemiecko-polsko-czeskim przedsięwzięciem.
 
Udział w imprezie jest bezpłatny. Zapraszamy turystów indywidualnych oraz grupy (w przypadku grup, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 75 700 00 08). Prosimy także zadbać o odpowiedni ubiór oraz obuwie. Jako organizator nie zapewniamy posiłków podczas trwania imprezy.
 
Do miłego zoabaczenia!