PL-CZ PROJEKT

Wybierz język strony:

Centrum Informacyjne KPN

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów jak-do-nas-trafic:672:400 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

LaborantCentrum Informacyjne KPN mieści się w jednym z niewielu zachowanych w regionie domów o typowej karkonoskiej architekturze W ramach projektu „Rozwój infrastruktury turystycznej KRNAP i KPN” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska-Rzeczpospolita Polska 2007-2013 budynek został gruntownie odremontowany z zachowaniem oryginalnej architektury. Jedną z funkcji budynku jest zachowanie i udostępnienie turystom zabytku tradycyjnego budownictwa regionalnego. W Centrum zapraszamy do zwiedzenia ekspozycji geologiczno-geomorfologicznej oraz Ogrodu Ziół i krzewów karkonoskich i Domku Laboranta.

Zwiedzając ekspozycję można zapoznać się z niezwykle ciekawą budową geologiczną i unikatowymi formami terenu, jakie możemy podziwiać we wschodnich Karkonoszach. Wyruszając na spacer po Ogrodzie ziół i krzewów karkonoskich oraz zwiedzając ekspozycję w Domku Laboranta poznają Państwo fascynującą historię karkonoskich laborantów i zobaczą na żywo ponad 100 gatunków roślin leczniczych Karkonoszy.

Jak do nas trafić

 

Budynek Centrum Informacyjnego Karkonoskiego Parku Narodowego

cikpn

Projekt „Rozwój infrastruktury turystycznej KRNAP i KPN” nr CZ.3.22/2.2.00/09.01545 jest współfinansowany
z Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego współpracy Transgranicznej Republika Czeska-Rzeczpospolita Polska 2007-2013

Projekt i realizacja: Agencja Reklamowa Inter Promotion | © Copyright Karkonoski Park Narodowy 2012